Uçaklı Doğu Karadeniz ve Yaylalar Turu

Fiyat Hesaplayın / Rezervasyon

 JULIET TUR Farkıyla

  UÇAKLI DOĞU KARADENİZ 

| Yaylalar Turu |

"Birçok Firma Tarafından Ekstra Satılan"

Yayla Minibüsleri Fiyata Dahil !

 16.975 TL 

(Bonus Card'a Vade Farksız 3 Taksit !!! )

(Maximum Card'a Vade Farksız 3 Taksit !!! )

Tarihlerimiz:

( Salı - Cumartesi Arası )

8-13 TEMMUZ

15-20 TEMMUZ

  22-27 TEMMUZ

29 TEMMUZ - 3 AĞUSTOS

  5-10 AĞUSTOS

 26-31 AĞUSTOS

 9-14 EYLÜL

Karadeniz’in Tüm Doğasına Dokunuyoruz.

Gün Kaybı Olmadan ! Konforlu ve Kolay Yolculuk !

Sizler İçin Tasarlanmış Karadeniz Rüyası !

Yayla Minibüs Ücretleri Fiyatınıza Dahil !

Uçak Biletleri Fiyata Dahil !

Yeni Çipli Kimlik Kartı ile Batuma Giriş Fırsatı !

Ve  Daha Fazlası !!!

 5 GÜN | 5 Gece Otel Konaklaması

Trabzon (2) Ayder Yaylası (1) - Hopa (1) - Ordu (1)

"  Artvin, Batum,Ayder Yaylası ,Rize ,Uzungöl ,Sürmene,Maçka ,Sümela Manastırı ,Trabzon ,Ordu ,Samsun "

ve DAHA FAZLASI... 

NOT: KOLTUKLANDIRMA REZERVASYON SIRASINA GÖRE YAPILIR.!!!

Tur Programı

1. Gün: Antalya Havalimanı – Trabzon Havalimanı – Otele Geçiş

Siz değerli misafirlerimizle , sizlere bildirilen toplanma saatinde Antalya Havalimanı İç Hatlar Terminali’nde buluşuyoruz ve check – in işlemlerimizi gerçekleştirmek üzere kontuarlara doğru hareket ediyoruz. Uçuşumuz akşam saat 22:05‘de Antalya – Trabzon parkurunda SunExpress Hava Yolları ile gerçekleşecektir.                       Kalkış Saati: 22:05 İniş Saati : 00:05 Trabzon Havalimanı’na indiğimizde otobüslerimiz ve ekip arkadaşlarımız sizleri valizlerimizi aldıktan sonra iç hatlar çıkış kapısında bekleyecektir. Ardından aracımıza yerleşerek Trabzon da bulunan otelimize geçiş sağlıyoruz.

Konaklama: Trabzon

2. Gün: Çeçeva Çay Bahçeleri - Rize Bezi - Zipline - Ayder Yaylası

Turumuzun ilk noktası birçok firmanın ekstra olarak satmış olduğu Çeçeva – Harem Tepe Çay Bahçesi minibüslerine sizler Fiyata Dahil olarak binerek, Çay Bahçelerine doğru hareket edeceğiz. Karadeniz'in Yeşilini tam anlamıyla burada yaşayacak ve unutulmaz anılarınızı fotoğraf karelerine sığdıracaksınız. Çay bahçesindeki molamızın ardından Karadeniz ruhunu yaşayabilmek ve o ruhu fotoğraflarımıza yansıtabilmek adına meşhur Rize Bezi mağazasına uğruyor ve yöresel Rize bezlerinden yapılma bandana, kıyafetler, yazma vb. alımı için sizlere serbest zaman veriyoruz. Alışverişimizin ardından macerasever misafirlerimiz için Fırtına Deresi’ne doğru hareket ediyor ve sizlere Fırtına Deresi üzerinde Zipline aktivitesi yapma imkanı sunuyoruz. Zipline yapmak istemeyen misafirlerimiz, büyük salıncakta sallanabilir ya da Fırtına Deresi’nin eşsiz manzarasına karşı çay ve kahvelerini yudumlayabilirler. Programımızın ardından Ayder Yaylası'na doğru hareket ediyoruz ve Karadeniz'in bu meşhur yaylasında genişçe bir serbest zaman vererek sizleri bölge ile baş başa bırakıyoruz. Arzu ederseniz bölgenin laz böreği, kırçan, helva, muhlama vb. yöresel lezzetlerini tadabileceksiniz. Günü sonlandırarak dinlenmek üzere otelimize geçiyoruz. Konaklama ve akşam yemeği otelimizde.

Konaklama: Ayder Yaylası

3. Gün: Tarihi Çinçiva Kemer Köprüsü – Palovit Şelalesi – Zilkale – Badara veya Pokut & Sal Yaylası– Çamlıhemşin – Sarp – Gece Batum Gezisi (Ekstra)

Sabah otelimizde alacağımız kahvaltı sonrasında, Çamlıhemşin'e hareket ediyor ve bizleri bekleyen Fiyata Dahil minibüslerimize binerek eğlenceli bir yolculuk ile Çat Vadisi'nden geçiyor ve Tarihi Çinçiva Kemer Köprüsü'ne ulaşıyoruz. Çat Deresi ve yemyeşil doğayı fotoğraflayıp yolumuza doğanın içerisinden adeta fışkıran harika görseli ile Palovit Şelalesi'ni görmek üzere devam ediyoruz. Küçük bir doğa yürüyüşünün ardından minibüslerimize binip kartal yuvası misali vadide yükselen Zilkale'ye  ulaşıyoruz. Zilkale’de vereceğimiz serbest zamanımızda isterseniz kaleyi ziyaret edebilir, isterseniz bölgenin yöresel lezzetlerini tadabilirsiz. Buradaki ziyaretlerimizi tamamlayıp Karadeniz’in olmazsa olmazı ana konseptlerinden biri olan yayla programımızı Fiyata Dahil olarak, Hava Durumuna Bağlı Olarak Hangisinin Havası Daha İyi Durumda İse Badara Yaylası Veya Sal & Pokut Yaylasını ziyaret etmek suretiyle yola çıkıyoruz. Yolculuğumuz esnasında bizleri Şimşir Ormanları karşılayacaktır. Burada Şimşir Ormanları’nda kısa gezimizin ardından adeta Alpler’den bir köşe kalmış gibi huzuru ve doğası ile sizleri karşılayacaktır. Yaylada sizlere vermiş olduğumuz geniş zamanda, yükseklik farkından dolayı serin olacağı için, çaylarınızı, kahvelerinizi içebilir, manzara fotoğraflarına katılabilir, eğer o gün imkanı olursa tulum eşliğinde horona katılabilirsiniz. Yayla programımızın ardından , istikametimiz tekrar Çamlıhemşin olacak ve minibüslerden inerek otobüslerimize geçiş sağlayacağız. Yolculuğumuz, Hopa istikametine doğru devam edecektir. Hopa’ya vardığımızda otelimize yerleşecek ve akşam yemeğimizi aldıktan sonra, isteyen misafirlerimiz için , gece ekstra Batum’a geçiş sağlayacağız.

Konaklama ve akşam yemeği otelimizde.

Konaklama: Hopa – Sarp Bölgesi

Batuma Geçişler İçin Önemli Notlar:

1-  Batum’a geçişler Yeni Çipli Kimlik Kartları ile sağlanmalıdır. Eski tip kimlikler geçersizdir.

2-  Yurtdışı Çıkış Pulu 150 TL’dir. Kişi sayısına göre Batum’dan araç kiralanacak ve ekstra gezi ödemesi alınacaktır.

3-  18 Yaş altı katılımcılarımız yanlarında ebeveynleri yok ise , Batum’a geçiş için anne ve babalarından noter onaylı ıslık imzalı muvaffakatname getirmeleri gerekmektedir.

4-  Batum gezimiz, turun gerçekleştiği tarihteki sınır kapısı şartlarına göre tekrar güncellenebilir.

5-  Batum turu için yeni çipli kimlik kartı ya da tarihi geçerli pasaportun yanınızda olması gerekmektedir.

6-  Ehliyet vb. kimlik kartları ile giriş yapılamaz.

7-  Batum’a geçişlerde, bebek, çocuk dahil tüm yolcuların kimliklerinde resim olması zorunludur.

 

==> Batum Gezi Noktaları <==

" PİAZZA MEYDANI - AVRUPA MEYDANI - ALİ VE NİNO HEYKELİ - TİYATRO MEYDANI - POSEİDON HEYKELİ - SAHİL ŞERİDİ "

*Batum çıkışında  Free Shop’tan ürün almak isteyenler için alınabilecek yasal ürün limitlerini rehberimiz sizlere bildirecektir

4. Gün: Borçka Karagöl – Hopa – Uzungöl – Çay Fabrikası

Sabah otelimizde alacağımız kahvaltı sonrasında, yolumuza harika Karadeniz atmosferi ile devam edip Borçka'ya ulaşıyoruz. Burada bizleri bekleyen Fiyata Dahil minibüslerimize binip 40 dakikalık bir yolculuk ile Bardanla Şelalesi ve Karagöl'e ulaşıyoruz. 1500 rakımlı bir dağ üzerinde bulunan doğa harikası bu gölün tabiatına doyamayacaksınız. Karagöl’de isterseniz gölün etrafında yürüyüş yapabilir , isterseniz kano yada sandal kiralayarak göl üzerinde gezi yapabilirsiniz. Programımızın ardından tekrardan minibüslerimize yerleşerek Borçka merkeze iniyoruz. Gerekli molamızın ardından Hopa istikametine dönerek Trabzon yoluna doğru istikametimizi çeviriyor ve Karadeniz’in sembollerinden biri olan Uzungöl’e varıyoruz. 1090m rakımlı, doğa harikası Uzungöl gezimizi yapıyoruz, dağların üzerinde sisli bir göl olan Uzungöl atmosferini yaşadıktan sonra sizlere geniş bir serbest zaman veriyoruz. Serbest zamanımızın ardından otelimize girmeden önce Karadeniz’in olmazsa olmazı olan çayı için uygun bir noktada Çay tadımı yapıyor ve alışverişimizi gerçekleştiriyoruz. Alışverişimizin ardından otele geçiş yapılmaktadır.

Konaklama ve akşam yemeği otelimizde.

Konaklama: Trabzon

5. Gün: Sürmene Bıçak Alışverişi – Sümela Manastırı – Maçka – Hamsiköy Sütlacı – Trabzon Yöresel Ürün Alışverişi – Akçaabat Panoramik – Ordu

Sabah otelimizde alacağımız kahvaltı sonrasında, minibüslere binerek konaklamamızı gerçekleştirdiğimiz bölgeden aşağıya doğru inerek otobüsümüze yerleşiyoruz. Programımız Dünyaca Ünlü "Bıçak Kesen Bıçak" Diye Adlandırılan Sürmene Bıçağının Yapılış Hikayesini Yerinde Ustalarından Dinlemek Ve Alışveriş Yapabilmek Için Müze Tadında Bir Sürmene Bıçağı Mağazası’na Uğruyoruz. Alışverişimizi tamamladıktan sonra, Doğasına Hayran Kalacağınız, Orada Yaşamış Olanların Hayatlarını Nasıl Geçirdiklerini Hayretle Düşünürken, Fotoğraf Makinelerinizi Elinizden Düşürmeyeceğiniz Sümela Manastırının Bulunduğu Maçka Da Bulunan Altındere Milli Parkını Ziyaret Ediyoruz. Sümela Manastırı minibüs ücretleri Fiyata Dahildir. Sümela Manastırı’na girişler Müze Kart ile ücretsizdir. Sümela Manastırı ziyaretimizin ardından, Anadolu’ya lezzeti ile ün salmış Hamsiköy Sütlacı’nın tadına bakmak için Maçka’ya geri dönüyoruz. Sütlacın tadına bakan misafirlerimiz ardından Trabzon Yöresel Ürünleri olan, Muhlamalık / Kuymaklık Peynir, Tereyağ, Mısır Unu vb. yöresel ürün alışverişi yapabilirler. Sonrasında  aracımıza yerleşerek Akçaabat istikametine doğru yola çıkıyoruz ve Akçaabat programımızı panoramik olarak gerçekleştirerek Ordu’da bulunan otelimize hem konaklamamızı gerçekleştirmek hem de akşam yemeğimizi almak için geçiş sağlıyoruz.

KONAKLAMA : ORDU

6. Gün: Boztepe’ye Teleferikle Çıkış – Terme – Bandırma Vapuru – Henrich Krippel Atatürk Heykeli – İlk Adım Anıtı – Yabancılar Çarşısı – Samsun Çarşamba Havalimanı

Sabah otelimizde alacağımız kahvaltı sonrasında, gecesi ayrı gündüzü ayrı bir güzelliğe sahip olan, bu şehrin ışıklarını, bulutlara dokunur bir his ile izleyebileceğimiz, Boztepe'ye teleferik ile çıkıyoruz. Boztepe’de denize ve şehir merkezine karşı müthiş bir manzara bizleri karşılayacaktır. Serbest zamanımızın  ardından tekrar teleferikle inişimizi gerçekleştirerek otobüslerimize yerleşiyoruz ve ardından Samsun’a doğru yola çıkıyoruz. Samsun’a varmadan önce Terme’de durarak hem Miliç Irmağı’nı ziyaret ediyor hem de öğle yemeği ihtiyacımızı burada karşılıyoruz. Ardından günümüzün ziyaretlerine Samsun’da bulunan, ülkemizin gizli kahramanlarından olan "Bandırma Vapuru" ile devam ediyoruz, daha sonra İlk Adım Anıtı ve Yabancılar Çarşısını da gezip, Pidenin Memleketi Samsunda, Herşey Yerinde Güzeldir Mantığıyla öğle yemeğimizi aldıktan sonra, sizlere serbest zaman veriyoruz ve serbest zamanımızın ardından otobüslerimize yerleşerek uçuşumuzdan en az 2 saat öncesi olmak kaydıyla Samsun Çarşamba Havalimanı’na geçiş sağlıyoruz ve valizlerimizi alarak kontuarlara geçiş sağlıyor ve check-in işlemlerimizi tamamlıyoruz.  

Uçuşumuz akşam saat 19:20 ‘ de Samsun – Antalya parkurunda SunExpress Hava Yolları ile gerçekleşecektir.

Kalkış Saati: 19:20

İniş Saati : 20:55

 

NOT : 3. Günde Ki Öncelikli Olarak Tercih Ettiğimiz Pokut & Sal Yaylası Olmaktadır. Hava Durumuna, Yağışa Veya Yol Durumuna Göre Netleşecektir. Aksi Bir Durumda Büyüleyici Manzarasıyla Badara Yaylasına Çıkış Yapılacaktır.

 

Uçuşumuzun Ardından Bir Sonraki Turda Görüşmek Dileğiyle Yanınızdan Ayrılıyoruz.

İyi Turlar Dileriz.

Fiyata Dahil Olan Hizmetler

 
✅5 GECE OTEL KONAKLAMASI
✅OTELLERDE AKŞAM YEMEĞİ VE KAHVALTI ( İLK GECE İNİŞ KONAKLAMASINDA AKŞAM YEMEĞİ YOKTUR )
✅KARAGÖL DOLMUŞLARI
✅ZİL KALE DOLMUŞLARI
✅PALOVİT ŞELALESİ DOLMUŞLARI
✅BADARA VEYA SAL & POKUT YAYLASI DOLMUŞLARI ( HAVA DURUMUNA BAĞLI OLARAK )
✅SÜMELA MANASTIRI DOLMUŞLARI
✅SEYAHAT SİGORTASI
✅ARAÇ İÇİ İKRAMLAR
✅KOKARTLI REHBERLİK HİZMETİ
✅DONANIMLI ARAÇLARLA ULAŞIM
✅ALTINDERE ve KAÇKAR DAĞLARI MİLLİ PARKI ile UZUNGÖL ve KARAGÖL TABİAT PARKI ALANLARINA GİRİŞ ÜCRETİ
 
 

Fiyata Dahil Olmayan Hizmetler

 

 Batum Gezisi Ekstra ( Yeterli Sayıya Ulaşıldığı Takdirde Giriş Sağlanacaktır. )

 Otel Dışında Alınacak Olan Yemekler ve Kişisel Harcamalar

 Özel Müze Giriş Ücretleri

 Müze Kartı yanınızda bulundurunuz.

 Yurt Dışı Çıkış Harç Pulu Misafirin Kendisine Aittir

 
 


Tur Hareket Detayları

Kalkış Yerleri:
  Tur Hareket Tarihleri: 22, 29 Temmuz • 05, 26 Ağustos • 09 Eylül

  Fiyatlar

  TarihMüsaitlikİki Kişilik Odada
  Kişi Başı
  Tek KişiEk Yatak1. ÇocukTaksitler
  22.07.2024Müsait18.475,00 TL21.475,00 TL18.475,00 TL0 - 2 Yaş 5.000,00 TL
  3 - 5 Yaş 12.475,00 TL
  6 - 11 Yaş 14.475,00 TL
  Taksitler »
  29.07.2024Müsait16.975,00 TL19.975,00 TL16.975,00 TL0 - 2 Yaş 3.500,00 TL
  3 - 5 Yaş 10.975,00 TL
  6 - 11 Yaş 12.975,00 TL
  Taksitler »
  05.08.2024Müsait17.475,00 TL20.475,00 TL17.475,00 TL0 - 2 Yaş 4.000,00 TL
  3 - 5 Yaş 11.475,00 TL
  6 - 11 Yaş 13.475,00 TL
  Taksitler »
  26.08.2024Müsait16.975,00 TL19.975,00 TL16.975,00 TL0 - 2 Yaş 3.500,00 TL
  3 - 5 Yaş 10.975,00 TL
  6 - 11 Yaş 12.975,00 TL
  Taksitler »
  09.09.2024Müsait16.975,00 TL19.975,00 TL16.975,00 TL0 - 2 Yaş 3.500,00 TL
  3 - 5 Yaş 10.975,00 TL
  6 - 11 Yaş 12.975,00 TL
  Taksitler »

  Yorumlar


  Uçaklı Doğu Karadeniz ve Yaylalar Turu Hakkındaki Düşünceleriniz

  Bu tur için toplam puanınız

  Tur ne kadar eğlenceliydi?

  Rehberler ne kadar ilgiliydi?

  Oteller / yemekler nasıldı?

  Tur güzergahı nasıldı?

  Ad Soyad

  Tur Hakkındaki Yorumunuz

  Tur Hakkında Genel Bilgilendirme


  İptal Şartları

  “İptal Şartları’’

  İptal ve değişiklik şartları tur programımızın ayrılmaz bir parçasıdır ve turumuzu satın alan tüm misafirlerimiz iş bu İptal, iptal ve değişiklik şartlarını okumuş ve kabul etmiş sayılırlar.   

   

  1- Juliet Tur Acenta olarak , gerekli tüm özeni göstermiş olmasına rağmen gezinin başlamasına veya devamına engel teşkil eden; kesin kayıtların gerekli yolcu sayısına ulaşmaması ve/veya olumsuz hava koşulları, yol engeli, grev, terör, sis, savaş ihtimali, öngörülemez teknik hususlar ile bu ve benzeri tüm mücbir sebeplerden dolayı geziyi iptal edebilir veya erteleyebilir. Bundan dolayı acentenin bir sorumluluğu ve tazminat ödeme yükümlülüğü bulunmamaktadır. Bu durumda tüketicinin herhangi bir tazminat hakkı yoktur.

  2 - Misafirlerimiz Madde1 de belirtildiği gibi durumlarda Juliet Tur’un belirlediği farklı bir tarihe seçim yapabilir, farklı bir tur rezervasyonuna bakiyesini aktarabilir ve/veya ücret iadesi talebinde bulunabilirler. Tüketici, hizmetin başlamasına 1 Ay kalaya kadar iptal talep ettiğinde ödediği bedelin tamamı kendisine iade edilir. Tüketici, hizmetin başlamasından 20-15 gün evvel sözleşmeyi iptal etmesi halinde gezi bedelinin %50'sini, 15 günden az bir süre kala ise tamamını Acenteye ödemeyi kabul ve taahhüt eder. Tüketici tarafından yapılan tarih değişiklikleri iptal hükmündedir.

  3- Erken Rezervasyon/İndirimli ürünlerde tüketici satın almış olduğu ürüne ait iptal-değişiklik hakkına sahip değildir.

  4- Tüketici, kendisinin veya birinci derecede akrabalarının tur dönemine denk gelen 10 günlük mutat iştigaline (engel teşkil eder basit nitelikte yaralar olarak kabul edilmektedir) rahatsızlıklarını, tam teşekküllü devlet hastanesinden alınacak resmi raporla veya ölüm halinde bunun belgelenmesi koşuluyla, hizmet için ödediği tutar kendisine iade edilir. Bu halde rapor ve belgeler hizmetin başlangıcından önce ibraz edilecektir. Bu durumun tur hizmetinin devamı sırasında gerçekleşmesi halinde mazeret, Tüketicinin turdan ayrılma tarihinden itibaren en fazla 1 gün içinde Acenteye belgesiyle birlikte sunulmalıdır.

  5- Erken rezervasyon indirimli ürünler başka kişilere devredilemez. Devralan bakiye ve devir sebebiyle doğan tüm masraflardan devreden ile birlikte sorumludur. Tüketici, tüm iptal/devir taleplerini yukarıda belirtilen süreye uygun ve yazılı olarak acentesine sunmakla yükümlüdür. Alınmış olan hizmet kampanya dahilinde bir ürün ise ve/veya rezervasyon ile hizmet başlangıcı arasında 7 günden daha az bir süre bulunması halinde bu madde geçerli değildir.

  6- Tüketicinin başlangıcını kaçırdığı hizmete iştirak edeceğini yazılı olarak bildirmemesi durumunda; Acente, Tüketici adına yapılmış tüm rezervasyon ve hizmetleri, hizmetin başlangıç tarihinden itibaren 24 saat sonra iptal etme hakkına sahiptir. Bu gibi iptallerde Tüketiciye herhangi bir ücret iadesi yapılmaz.

  7- Acente gerekli gördüğü durumlarda Tüketiciye bildirmek kaydıyla ilan ettiği veya kayıt aldığı turları hizmetin başlamasından evvel kısmen veya tamamen iptal edebilir. Aynı sürede veya hizmet sırasında acente hizmet kapsamındaki otel isimlerini, ulaşım araçları ile bunların hareket yerlerini, programda belirtilmiş ve gezilecek yer olarak gösterilmiş yerlerin ziyaret sıralarını değiştirebilir.

  8- Uçaklı Turlarımızda; Uçak ile ilgili bölümlerde havayolu sözleşmesi geçerlidir. İptal sigortaları uçak ulaşımını kapsamaz.Kademeli fiyat sistemi mevcuttur. İlan edilen fiyat en düşük sınıftan açılan fiyattır. Uçaklı tur programlarında "ekonomik sınıf" kullanılmaktadır. Uçak Hizmetinin yapacağı rötar veya uçuş İptalinin Juliet Tur Firması İle Bağlantısı Olmayıp , tamamıyla havayolu şirketine ait bir durumdur.

  9- Yabancı ülke girişlerinde, giriş izni yetkisi o ülkenin pasaport polisine aittir ve herhangi bir geçerli neden göstermeksizin vize olsun olmasın, ülkeye giriş izni vermeyebilir. Acente bu durumdan sorumlu tutulamaz.

  10- Sözleşmede imzası bulunmayan ancak sözleşmeye konu hizmete katılan tüketici(ler), kendi adlarına kayıt yaptırmakla görevlendirdikleri tüketicilerin, bu Sözleşmeyi okuyup imzalaması ile sözleşme hükümlerini kabul ve taahhüt etmiş sayılırlar. Acente'nin sözleşmede imzası bulunan tüketici(ler)ye ödemiş olduğu fazla miktar ya da hizmet bedelinin tahsili için diğer tüketicilere rücu hakkı saklıdır. WhatsApp yazışmaları ile yapılan anlaşma da sözleşme acente tur sözleşmesi niteliğindedir.


  Vize Bilgileri